Bank Fotografii Agnieszki i Włodka Bilińskich
Ponad 100 000 doskonałej jakości zdjęć

Bank Zdjęć i Żegluga Śródlądowa - Boating Blog

by Włodek on 2013-01-07

New/old Boating Blog. Starting from today it is possible to comment, find posts using key words or by countries and subscribe blog by mail or RSS. Enjoy!

Blog Żegluga Śródlądowa prowadzimy w witrynie Bank Zdjęć – A. i W. Bilińscy – Photovoyage.pl już od ponad roku. (Dotychczas pod inną nazwą – Na śródlądowych wodach Europy). Wszystko to jest bardzo ciekawe: rejsy po rzekach, kanałach i jeziorach oraz późniejsze przelewanie na „papier” wspomnień, jak byśmy dawniej napisali, a dziś raczej należałoby powiedzieć: publikowanie relacji w sieci. Blog motorowodny, który sobie wymyśliliśmy,  nie jest poradnikiem ani przewodnikiem wodniackim, choć i takie wpisy tu można znaleźć. To raczej wyraz naszego zachwytu dla tego spokojnego sposobu spędzania wolnego czasu i poznawania nowych miejsc, jakim jest wędrówka jachtami po szlakach wodnych, dla malowniczych krajobrazów, dzikiej natury, interesujących miasteczek, ciekawych przeżyć podczas pokonywania śluz oraz spotkań z ludźmi, którzy dzielą naszą pasję. Mając pewność, że pisanie blogu nie było tylko chwilowym kaprysem, postanowiliśmy nasz „pamiętnik” unowocześnić, by czytelnicy mogli wyszukiwać wpisy po słowach kluczowych, według państw lub chronologicznie, byśmy mieli szansę na bliższe kontakty dzięki mechanizmowi komentowania. Dla zainteresowanych otrzymywaniem wiadomości o pojawieniu się nowych postów, jest teraz także opcja subskrypcji mailem lub poprzez kanał RSS. Mamy nadzieję, że nowa wersja blogu się Wam spodoba.

Rzeka Noteć.  Bank Zdjęć A. i W. Bilińscy - Photovoyage.pl

Rzeka Noteć. Noteć river.

Rzeka Warta. Bank Zdjęć A. i W. Bilińscy - Photovoyage.pl

Rzeka Warta. Warta river.

Śluza Moncrabeau na rzece Baïse, Gaskonia, Francja - Bank Zdjęć - Photovoyage.pl

Śluza Moncrabeau na rzece Baïse, Gaskonia, Francja. Moncrabeau lock in Gascony, France.

Pozdrawiamy, Agnieszka i Włodek

Kontynuując korzystanie z naszej witryny, zgadzasz się na umieszczanie przez nas plików cookie na Twoim urządzeniu. Jeżeli zrezygnujesz z otrzymywania naszych plików cookie, nie możemy zagwarantować prawidłowego działania witryny. Więcej informacji... Zamknij