Bank Fotografii Agnieszki i Włodka Bilińskich
Ponad 100 000 doskonałej jakości zdjęć

Lis. Fox

by Włodek on 2011-11-21

Senny lis. Sleepy fox.

It is not easy to get close to mammals espacially when the leaves are dry in the forest. Agnieszka was lucky. A fox even went to sleep near her :-)

Lisy są zwykle bardzo spostrzegawcze. Ale czasami udaje się je przechytrzyć i sfotografować nawet z podejścia. Jednak po raz pierwszy zdarzyło mi się podczas spaceru z aparatem po leśnych bezdrożach, zbliżyć do rudzielca „na strzał”, zrobić mu zdjęcie, a potem zobaczyć, jak zwija się w plamie słonecznej i …zasypia. Kompletnie zaskoczona nie wiedziałam, czy czekać aż się obudzi i sobie pójdzie, czy też cichutko się wycofać. Długo nie mogłam się zdecydować, ale gdy już zmarzłam na kość, podjęłam decyzję o odwrocie. Powolutku, krok za kroczkiem, wstrzymując oddech… W końcu udało się i bez obudzenia śpiocha wróciłam do domu.

Lis, Red fox, Vulpes vulpes

Zapraszamy też do obejrzenia naszego żartu filmowego

 © A&W Bilińscy, Bank zdjęć, fotografia przyrodnicza

Kontynuując korzystanie z naszej witryny, zgadzasz się na umieszczanie przez nas plików cookie na Twoim urządzeniu. Jeżeli zrezygnujesz z otrzymywania naszych plików cookie, nie możemy zagwarantować prawidłowego działania witryny. Więcej informacji... Zamknij