Bank Fotografii Agnieszki i Włodka Bilińskich
Ponad 100 000 doskonałej jakości zdjęć

Nasze filmy na YouTube. Our YouTube channel.

by Włodek on 2017-03-31

Filmy o zwierzętach na YouTube. bank zdjęc A&W bilińscy, fotografia przyrodniczaOur channel on YouTube – wildlife and sailing on The Baltic Sea.

https://www.youtube.com/channel/UCA6xVKuI5fjrzxYhyXArbuw

 Zapraszamy Was serdecznie do odwiedzenia i zasubskrybowania naszego kanału na YouTube, gdzie publikujemy filmiki przyrodnicze oraz o fotografii przyrodniczej. Tematyka kanału jest szersza, (także filmy o żeglowaniu po Bałtyku), ale filmy pogrupowane są w playlisty tematyczne, więc nie powinno być problemu z orientacją na kanale :-). Jak na razie znajdziecie tam między innymi filmy o naszych spotkaniach z niedźwiedziem, żbikiem, sóweczką czy pluszczem, ale też materiał porównujący dwa rodzaje głowic do fotografii przyrodniczej – gimbal i UniqBall.

Videos are grouped in playlists. You will find brown bears, wildcats, pygmy owls and dippers so far, but also a test, comparition of gimbal and UniqBall tripod heads for nature photography. There is a playlist about Baltic sailing but the narration is in Polish, so if you would be interested in this matter, please visit and subscribe to our second channel „Sailing Around The Baltic Sea” with videos in English.

http://www.youtube.com/channel/UCwaP46UHsouiadEno2eB6PA

Kontynuując korzystanie z naszej witryny, zgadzasz się na umieszczanie przez nas plików cookie na Twoim urządzeniu. Jeżeli zrezygnujesz z otrzymywania naszych plików cookie, nie możemy zagwarantować prawidłowego działania witryny. Więcej informacji... Zamknij