Bank Fotografii Agnieszki i Włodka Bilińskich
Ponad 100 000 doskonałej jakości zdjęć

Na wilczym szlaku. On the wolf's trail

by Włodek on 2013-05-31

Włodek na wilczej ścieżce. Włodek on the wolf's trail.

Got up at 4 in the morning. Too late, because when I got out of the bed, house, car and finally reached the wilderness, the sun was already quite high... I spotted him from a distance on a muddy forest road. He was running towards me. I knelt down in the shadow and the rest was done by my camera :-). You can reed about my other meetings with wolfs clicking links below Polish text. Welcome :-)

Pobudka 4 rano. I tak za późno, bo zanim wydostałem się z łóżka, domu, samochodu i znalazłem w bieszczadzkiej głuszy, słońce stało już wysoko... Szczęście mi jednak dopisało.

Dostrzegłem go z daleka na środku błotnistej, zrywkowej drogi. Biegł prosto na mnie! Zdążyłem tylko przyklęknąć w cieniu drzewa, a resztę zrobił już aparat :-). Wilk był coraz bliżej i bliżej, aż w końcu mnie dostrzegł, ale chyba nie zidentyfikował, bo nie uciekł, tylko przystanął, a po chwili spokojnie skręcił do lasu... Coś ostatnio coraz częściej wkraczam na wilczą ścieżkę :-) Kto nie czytał o poprzednich spotkaniach z wilkami, zapraszam pod  poniższe adresy:

Spotkanie z wilkiem. Wolf in Bieszczady.

Podszedłem wilka! Close to the wolf!Wilk w Bieszczadach. Fotografia przyrodnicza, Bank zdjęć Bilińscy

Wilk . Canis lupus. Bieszczady. Fotografia przyrodnicza, fot AiW Bilińscy

Wilk, Canis lupus, wolf. Bieszczady, Fotografia przyrodnicza, Bank zdjęć Bilińscy

Wilk, Canis lupus, wolf. Bieszczady.

Bank zdjęć A. i W. Bilińscy, fotografia przyrodnicza.

A przy okazji gorąco zapraszamy na 

Warsztaty fotograficzne

"Bieszczady dniem i nocą"

lub

indywidualne warsztaty fotografii krajobrazowej i przyrodniczej

 oraz na naszego FACEBOOKA

  

Kontynuując korzystanie z naszej witryny, zgadzasz się na umieszczanie przez nas plików cookie na Twoim urządzeniu. Jeżeli zrezygnujesz z otrzymywania naszych plików cookie, nie możemy zagwarantować prawidłowego działania witryny. Więcej informacji... Zamknij