Bank Fotografii Agnieszki i Włodka Bilińskich
Ponad 100 000 doskonałej jakości zdjęć

Zając szarak w deszczu. Hare in the rain.

by Włodek on 2013-05-28

„W czasie deszczu dzieci się nudzą, to ogólnie znana rzecz, choć mniej trudzą się i mniej brudzą się, ale zawsze nudzą się w deszcz…” Hmmm, a my wręcz przeciwnie! Trudzimy się i brudzimy się i wcale nie nudzimy się w deszcz! Podczas złej pogody, częściej niż w  kiedykolwiek można spotkać dzikie zwierzęta, pewnie dlatego, że „wiedzą”, iż ludzie nie lubią takiej aury i rzadziej pętają się po terenie. Właśnie podczas wiosennej słoty spotkaliśmy zmokłego jak kura zająca, który kicał sobie nieśpiesznie po środku łąki. Od czasu do czasu przystawał i machając przednimi łapkami strzepywał z nich wodę. Fajny widok! I co, nie warto było trochę zmoknąć?!

Ostatnio za oknem też leje, ale tym razem siedzimy w domu, bo niedawno,  w taką pogodę,  zamiast zająca złapaliśmy trochę kataru ;-) Ot, życie!

Sometimes bad weather is a good weather when thinking about wildlife photography. Animals know that people do not like rain and stay at home so they can go out ;-) Like the hare on our photos.

Zając szarak. Lepus europaeus, European hare. Photo. AiW Bilinscy Bank zdjęćZając szarak. Lepus europaeus. European hare.

Zając szarak w deszczu. Hare in the rain. fot. AiW Bilińscy, fotografia przyrodnicza, bank zdjęć

Zając w deszczu. Hare in the rain.

Bank Zdjęć A. i W. Bilińscy, fotografia przyrodnicza.

Kontynuując korzystanie z naszej witryny, zgadzasz się na umieszczanie przez nas plików cookie na Twoim urządzeniu. Jeżeli zrezygnujesz z otrzymywania naszych plików cookie, nie możemy zagwarantować prawidłowego działania witryny. Więcej informacji... Zamknij