Bank Fotografii Agnieszki i Włodka Bilińskich
Ponad 100 000 doskonałej jakości zdjęć

Bliskie spotkania w bieszczadzkim buszu. Eye to eye in Bieszczady forest.

by Włodek on 2013-06-05

Usually wild animals are too far away for a good photo and it is a hard job to get closer to them. This time the situation was different. They came too close :-) - pictures from the Bieszczady Mountains taken today in the morning.

To był dziwny dzień. Zwykle brakuje mi długości obiektywu, bo nie jest łatwo podejść do zwierząt  blisko, a jeżeli to się zdarzy znienacka, to umykają co koń wyskoczy. Tym razem było inaczej. Po długotrwałych deszczach ziemia była miękka, więc chodziło się cicho, a  wiatr miałem sprzyjający, dzięki czemu najpierw natknąłem się na żubra w odległości około 20 metrów. Gdy zrobił w moim kierunku kilka kroków,  jego łeb nie do końca zmieścił mi się w kadrze (na zdjęcie konwertera z 400 mm nie było czasu). Chwilę potem dziwiłem się, kto w środku lasu zostawił wieszak na kapelusze ;-). Też nie widziałem jelenia w całości, a tylko wystające z chaszczy poroże w scypule. Raz za blisko, innym razem za daleko. Ciężkie jest życie fotografa przyrody :-).

Żubr w Bieszczadach. European bison in Bieszczady Mountains. Bank zdjęć Bilińscy, fotografia przyrodniczaŻubr, Bison bonasus, European bison.

Jeleń karpacki. Bieszczady. Bank zdjęć Bilińscy

Jeleń karpacki w Bieszczadach. Poroże w scypule. Red deer, Cervus elaphus

Bank zdjęć A. i W. Bilińscy, fotografia przyrodnicza

A przy okazji gorąco zapraszamy na 

Plener fotograficzno-astronomiczny 

"Bieszczady dniem i nocą"

Kontynuując korzystanie z naszej witryny, zgadzasz się na umieszczanie przez nas plików cookie na Twoim urządzeniu. Jeżeli zrezygnujesz z otrzymywania naszych plików cookie, nie możemy zagwarantować prawidłowego działania witryny. Więcej informacji... Zamknij