Bank Fotografii Agnieszki i Włodka Bilińskich
Ponad 100 000 doskonałej jakości zdjęć

Bagna Biebrzańskie.

by Włodek on 2011-04-29

Każdego roku wiosną staramy się wyskoczyć na Bagna Biebrzańskie, żeby usłyszeć klangor żurawi, zobaczyć łażącego po szosie łosia, podziwiać ciągnące się po horyzont rozlewiska, a w nich żółcące się łany kaczeńców, wstać wcześnie i ze skarpy w Burzynie zachwycić się oszałamiającym wschodem słońca, podglądać toki batalionów, wypatrzeć wydrę, bobra czy dzikie gęsi, rycyki, krwawodzioby lub białe czaple, wstąpić do Goniądza i Osowca, zmęczyć się wędrując szlakami Rezerwatu Czerwone Bagno, czasem zapaść się po kolana w błoto i dać pogryźć komarom, zgubić pośród trzcin i wierzb, sfotografować zachód słońca ze Strękowej Góry… Słowem, aby poczuć wiosnę. I Wam to polecamy!

Spring on Biebrza Marshes

Bagna Biebrzańskie w maju. May on Biebrza Marshes.

Brodziec krwawodzioby, Tringa totanus, Redshank

Łosie, Mooses, Elks.

Więcej o łosiach na szosie przeczytacie  na naszym fotoblogu "Fotografia przyrodnicza"  (more about mooses on the road on our Nature blog):

http://www.photovoyage.pl/natureblog/losie-mooses/

Bank Zdjęć A. i W. Bilińscy

Kontynuując korzystanie z naszej witryny, zgadzasz się na umieszczanie przez nas plików cookie na Twoim urządzeniu. Jeżeli zrezygnujesz z otrzymywania naszych plików cookie, nie możemy zagwarantować prawidłowego działania witryny. Więcej informacji... Zamknij