Bank Fotografii Agnieszki i Włodka Bilińskich
Ponad 100 000 doskonałej jakości zdjęć

Magura Małastowska

by Włodek on 2011-02-11

Magura Małastowska. Zaledwie kilka miesięcy temu otworzono tam nowy, czteroosobowy wyciąg krzesełkowy i choć dojazd do niego nie jest łatwy, to warto się trochę potrudzić. Wijąca się pośród lasów, długa na 1400 metrów trasa jest ciekawa i dobrze przygotowana. I jak na razie panuje tam kojąca cisza, w przeciwieństwie do raniącej uszy głośnej muzyki na stokach wielu innych ośrodków. Zmęczeni szusowaniem możecie odpocząć i posilić się przy dolnej stacji kolejki, ale my polecamy odwiedziny w posiadającym niepowtarzalną atmosferę schronisku górskim, które znajduje się zaledwie o minutę zjazdu na nartach wąską nartostradą z górnej stacji wyciągu. Można tam zjeść przepyszne (wierzcie nam) pierogi. A do stoku wraca się zjeżdżając na przełaj, ukosem przez las. Polecamy.

Magura Malastowska ski park in Beskid Niski, Southern Poland. Nice slopes and delicious pierogi in a cosy mountain shelter.

Kontynuując korzystanie z naszej witryny, zgadzasz się na umieszczanie przez nas plików cookie na Twoim urządzeniu. Jeżeli zrezygnujesz z otrzymywania naszych plików cookie, nie możemy zagwarantować prawidłowego działania witryny. Więcej informacji... Zamknij